Korona a ProCreate

Veronika Petrás

Celým světem otřásá pro nás všechny nová zkušenost. Svět se rozhodl dát nám novou lekci o tom, jak zvolnit. Tato lekce se nazývá Pandemie Corona Viru. 

Většina lidí si do nedávna stěžovala, že nemá čas. I přes to, že všichni máme času stejně, pro většinu z nás bylo 24 hodin málo… avšak nyní… Vesmír nám dal tolik času, že většina z nás netuší, co s ním. Většina z nás si totiž takové privilegium neuměla nikdy dopřát. Jak s tím tedy naložit? Jak využít čas, který máme? Pokud jste se proklikali na mou stránku, zřejmě Vás nezajímá téma o tom, jak si během tohoto času opravit zamechovaný tenisový kurt.  

Tetování obočí, microblading, tetování rtů nebo linek, v podstatě celé odvětví permanentního makeupu, není jen o klientech, kterým vytváříme umělecká díla na jejich tvářích. Jak už většina z nás ví, než je možno nějaké umělecké dílo vůbec vytvořit, stojí za tím desítky a stovky hodin strávených nad cvičebním latexem s perem nebo permanentním strojkem v ruce.

Ačkoliv se na začátku může zdát, že jednou…. jednou, když budeme na sobě hodně pracovat, když zainvestujeme spoustu peněz do tetovacích kurzů od různých Masterů po celém světě, až budeme mít za sebou stovky klientů, tak budeme dokonalí a už se nebudeme muset dál vzdělávat. Z mého pohledu Vám mohu říct, že to se nikdy nestane. V tomto odvětví krásy nikdy nebudeme dokonalí natolik, abychom se nemohli posunout o něco dále. Zdokonalování sebe sama, studování materiálů, nových možností a technik, cvičení na cvičebním latexu nebo tabletu, studování dalších kurzů nikdy nebude dost. Už jen to, že si vezmete do ruky obyčejnou tužku a papír a začnete si kreslit, Vás posouvá dále. Trénuje to Váš mozek, vaši představivost. A výsledkem všeho tohoto tréninku je, že jste lepší a lepší. Každým jedním obočím, které vytvoříte, se posouváte o malinký krůček dále.

Je to stejné, jako když se učíte cizí jazyk. Ačkoliv můžete po pár letech být absolutní profík, takže vás nikdo nerozezná od rodilého mluvčího, i tak budete mít rezervy a budou slovíčka, která pro Vás budou nová. Stejně tak, jako ve vašem rodném jazyce neznáte všechna slovíčka, která existují, ačkoliv jste ve svém rodném jazyce profík.

Stejné je to v tomto oboru permanentního makeupu. Dokonce i Master, kterého vy považujete za toho nejlepšího na světě, má prostor se zdokonalit.
Ráda bych Vás tedy vyzvala, abyste tento čas, který Vám byl nadělen, využili produktivně a zdokonalovali se.

Připravila jsem pro Vás výzvu ve spolupráci se skvělým ruským makeup artistou jménem Sergey Milk.
Jeho absolutně dokonalou práci v podobě facechartů a makeupů můžete vidět na Instagramu na profilu @milk1422, který má přes půl milionu sledujících.

Milk pro Vás nakreslil trénovací facechart, do kterého jsem poté dokreslila Breezy obočí jako předlohu pro Vás.
Výzva spočívá v tom, abyste si zkoušeli vyhrát na tomto facechartu se vzorem obočí, který bude co nejvíce podobný mé předloze BreezyBrows.
Já jsem použila k tvorbě iPad, Apple Pencil a aplikaci ProCreate, avšak můžete si vytisknout černobílou verzi v obyčejné tiskárně a použít jen tužku a papír.

Všichni z Vás, kteří tuto práci zveřejní kdekoliv na sociálních sítích a označí profil @lamajja.breezybrows nebo profil na Facebooku, ode mě dostanou přístup k tutoriálu zdarma, jak pracovat s aplikací ProCreate, jaké nástroje používám a jak se vzor BreezyBrows krok po kroku vytváří.

Pojďme svět dělat krásnější a zábavnější společně. Nikdy není dost zlepšování sama sebe.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

Adresa

Veronika Petrás Nosková
U Mlýna 165
411 17 Poplze – Libochovice
Česká republika

Firemní údaje

LaMajja s.r.o.
U Mlýna 165
411 17 Poplze – Libochovice
IČO: 08696390

CraftMaster

PhiApp

Copyright © Veronika Petrás Nosková
Ochrana osobních údajů

Made by LUSP

Děkuji za odeslání formuláře.
Pokud neobdržíte potvrzovací email, prosím zkontrolujte ve svém emailu složku SPAM.

Vaše LaMajja