O čem je BreezyBrows

Veronika Petrás

Styl, který udává trend

Už od malička jsem byla umělec a neměla jsem ráda pravidla. Vždy jsem své kresby, malby tvořila tak, jak jsem cítila a ne tak jak mě někdo v umělecké škole nadiktoval a asi zřejmě proto vzniklo z běžného obočí, obočí BreezyBrows.

Tento styl nevznikl z mé ruky ze dne na den. Tento styl vznikl postupně během několika měsíců každodenní práce a vnímání klientek, jejich potřeb, a inspirací samotnou přírodou. Přece jen příroda je vždy pro umělce ta největší inspirace, ze které může umělec čerpat.

Tak jako je naturální přírodní obočí, které nemá chloupek po chloupku stejně rostlý, stejně dlouhý nebo stejně zahnutý, přesně tak se chová i Breezy Brows.

Je to velmi vzdušné obočí, které nemá jasně daná pravidla, umí být i velmi divoké ale zároveň roztomilé a vkusné.

Zdroj: Pinterest

Je však nutno podotknout, že to není styl, který je pro každého. Někdo bude spíše zastáncem upraveného obočí, které má jasně dané linie, někdo zastáncem spíše tenčích liniích a někdo zastáncem velmi výrazného efektu působící stylem spíše domalovaného obočí tzv. „pudrového obočí“, který například můžete vidět u světoznámého umělce zvaného Browdaddy.

Jsou zde však i tací, kteří touží po vzdušném stylu posledních trendů známých celebrit a modelek jako jsou Taylor Hill, Cara Delevingne, Stella Maxwell, Elsa Hosk apod.

Zdroj: Pinterest

Ano je to tak… Jak už víme trendy se mění v oblékání, líčení, nehtech, tak i v obočí. Trend, který právě přichází a ke kterému mnozí stále ještě musí dozrát je toto nedbalé naprosto přirozené nedotknuté obočí. Je to stejné jako s fashion módou, někdo vídí titulní stranu posledního Vogue a dle toho začne přizpůsobovat své outfity, někomu to trvá několik měsíců, mnohdy let než se trendům přizpůsobí a někdo … někdo se trendům nepřizpůsobí za celý život. Ne proto, že by byl „out“, jednoduše jen tolik tento svět módy neřeší. Nic není dobře nebo špatně. Každý má svůj vkus a svůj styl.

BreezyBrows je však styl obočí, který jsem vytvořila právě inspirací těchto krásek, avšak čím dál více jsem se zamýšlela nad tím co je na tomto stylu tak unikátního, uvědomila jsem si, že to samotná příroda nám tento styl darovala.

Schválně…. Pokud máte malé děti, nebo malého sourozence, sestřenku, neteř atd. Chvíli se nad nimi pozastavte a pozorně se podívejte na jejich obočí… Co uvidíte?

Když jsem takto já pozorovala toto panenské obočí bez jediného dotyku pinzety, uvědomila jsem si, že to je přesně to, čeho se snažím docílit.

Krásné panenské vzdušné obočí, jehož cílem je pomoci mým klientkám vrátit zpět vzhled, který jim byl dán už dávno před lety. Ještě před tím než si pomocí zastřihovače obočí, pinzetou a podobnými nástroji svůj tvar a styl obočí změnily a nyní už jim chloupky nechtějí narůst zpět.

Časté dotazy

BreezyBrows je přirozená metoda permanentního makeupu, která je vytvářená pomocí čepelky, můžeme nazvat také microblading nebo vláskování obočí s kombinací permanentního strojku, který dotváří shading neboli stínovaný efekt.

Výsledkem je naturální vzhled obočí, kde jsou chloupky jednotlivě kresleny ve směru naturálního růstu přirozených chloupků.

Pigment, můžete také nazvat barva na obočí, se vybírá dle vlastního přirozeného odstínu chloupků. Pigment se aplikuje pouze do horní vrstvy pokožky tzv. „Epidermis“, aby se zabránilo rozpíjení a změně barvy, což se často děje u klasické metody permanentního makeupu.

Častá otázka klientek zní, jestli aplikace bolí, jak dlouho samotná aplikace trvá a jak dlouho výsledný efekt na kůži je viditelný.

Otázka ohledně bolestivosti je velmi individuální, každý člověk má práh bolesti někde jinde. Avšak určitě bych aplikaci nepopsala jako bolestivou. V první fázi spíše jako „nepříjemnou“ a v druhé fázi, po aplikaci lokální anestezie, absolutně bezbolestnou.

Aplikace včetně konzultace a předkreslení tvaru obočí trvá 2-3 hodiny a výsledný efekt je na kůži viditelný 1 – 2 roky dle typu pleti.

Proč není efekt viditelný na kůži například 5 let nebo dokonce napořád? O to Vám napíšu v jednom z následujících příspěvků ať se máte na co těšit

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

Adresa

Veronika Petrás Nosková
U Mlýna 165
411 17 Poplze – Libochovice
Česká republika

Firemní údaje

LaMajja s.r.o.
U Mlýna 165
411 17 Poplze – Libochovice
IČO: 08696390

CraftMaster

PhiApp

Copyright © Veronika Petrás Nosková
Ochrana osobních údajů

Made by LUSP

Děkuji za odeslání formuláře.
Pokud neobdržíte potvrzovací email, prosím zkontrolujte ve svém emailu složku SPAM.

Vaše LaMajja