BROWSPOINT

Přehrát video

Co je to BreezyBrows?

BreezyBrows nový unikátní styl permanentního makeupu. Cíl této techniky je maximálně přirozený vzhled obočí, které působí tak trochu nedbale a vzdušně. V podstatě tak, jak nám většinou příroda nadělila, ale během několika let nám obočí buď vypadalo, nebo jsme si ho samy tak dlouho upravovali, až nám z našeho krásného původního vzhledu vzniklo něco nechtěného nebo něco co už je „out“. Styl nedbalého naturálního obočí, je v aktuální době na nejvyšším módním bodě, můžete jej vidět na všech módních molech nebo časopisech na těch neznámějších modelkách.

Je však nutno říci, že BreezyBrows styl, není pro každého. Někdo bude mít rád vždy krásné upravené obočí, které má jasně dané linie, bez jediného rostlého chloupku mimo dokonalou formu. Existuje tu však velká klientela, která touží po rozčepýřeném, nadýchaném svěžím obočí a právě to je to o čem BreezyBrows je.

Od klasické metody permanentního make-upu nebo microbladingu se BreezyBrows liší použitím 2 nástrojů (pera a strojku) a speciálního vlasového patternu, díky kterému obočí působí tak „rozčepýřeně“.

BreezyBrows je ideální pro normální, nebo suchou pokožku.

Co je to PowderBrows?

Semi permanentní procedura, která vytváří pudrový neboli stínovaný efekt. Od klasického permanentního makeupu se liší hloubkou aplikace pigmentu do kůže. Zákrok se provádí pomocí velmi tenkých jehel, které se pohybuji jen ve vrchní vrstvě pokožky.

Je ideální pro jakýkoli typ pleti, ale velmi dobře funguje na mastnější a kombinované pleti. PowderBrows může být provedeno tak, aby vypadalo dramatičtěji nebo velmi jemně, záleží na potřebách klienta a na tom, jak se rozhodneme během konzultace.

Zákrok se provádí za pomocí jednorázových sterilních nástrojů a pigmenty pro permanentní makeup se vyrábějí v souladu s nejvyššími standardy.

Co je PhiAcademy?

PhiAcademy je největší a nejprestižnější akademie permanentního makeupu na světě, založena Brankem Babicem, který dokázal vytvořit systém pro dokonalé vzdělání v oblasti microbladingu pod značkou PhiBrows. Dnes má akademie ve svém portfoliu kurzy mnoha  oblastí, stovky Masterů po celém světě, tisíce artistů a tisíce studentů. Získat certifikát od PhiAcademy spolu s logem, pod kterým artista může pracovat je velmi náročná záležitost. Artista si musí projít několika levely a získání certifikátu může trvat až půl roku i déle.

Trvanlivost

Viditelný výsledek je na kůži 12 až 18 měsíců a to v závislosti na typu kůže, imunitě, věku, životním stylu a hlavně následné péči po aplikaci.

Obecně platí pravidlo – čím více mastící se pleť, tím kratší stálost barvy. Stálost pigmentu rovněž ovlivňuje pocení, sluneční záření i solárium.

Aplikace

Před samotným zákrokem a úspěšném potvrzení vybraného termínu je třeba zaslat fotografii obočí, pro posouzení, zdali je zákrok pro Váš typ pleti vhodný. Je třeba prostudovat kontraindikace, pro ujištění, že můžete zákrok podstoupit.

Samotný zákrok se skládá z krátké konzultace, kde se posuzuje stav Vaší pokožky, určí se ideální odstín pigmentů a seznámíte se s průběhem celé procedury, která trvá 2-3 hodiny. Před aplikací pigmentu se předkreslí forma obočí, kterou je třeba vždy společně odsouhlasit popř. poupravit. Bolestivost zákroku je individuální. Faktory jsou psychická i fyzická kondice, citlivost a menstruace. V druhé fázi se aplikuje lokální anestetikum, které může bolest během aplikace zcela eliminovat. Zákrok probíhá vleže za dodržení veškerých hygienických zásad.

Finální výsledek

Kůže je kompletně zahojena cca po 28 dnech. Počáteční intenzivní barva během prvních dní vybledne a postupně pak opět tmavne do finální podoby. Výsledek je po kompletním zahojení o 50% bledší a chloupky o 10-15% tenčí než bezprostředně po první aplikaci. U 50% klientů je potřebná korekce, která se provádí nejdříve po 4 týdnech, nejpozději však do 3 měsíců od zákroku.

Péče po aplikaci

Následná péče je 50% úspěšností léčby, a proto má velký význam na konečný vzhled. Nesprávným ošetřením můžete ztratit až 80 % pigmentu. Je tedy nezbytně nutné svědomitě a důsledně dbát na pokyny doporučené následné péče. 

Pro nejlepší zahojení je třeba obočí během 7 až 10 dnů potírat speciální mastí, kterou po zákroku obdržíte. Během 3 až 7 dnů se rána vylupuje v podobě malých šupinek, které se nesmí strhávat! Šupinky musí samovolně odpadnout.

Důležité je vyhýbat se slunečnímu záření, soláriu a nadměrnému máčení pokožky. Veškeré instrukce obdržíte po aplikaci vytištěné. 

Kontraindikace

Pro domluvení termínu je potřeba zaslat foto vašeho obočí (ostré foto z blízké vzdálenosti, na dobrém světle tak, aby bylo možné posoudit stav pleti), uvést váš věk a prostudovat zda-li splňujete veškeré kontraindikace.

Novou aplikaci permanentního makeupu je možné přijmout pouze v případě, že nemáte na obočí permanentní makeup z jiného salonu, nebo již není vidět.

Kdy nepřijímám klientky pro vykonání PMU:

 • těhotenství
 • kojení (po ukončení kojení doporučuji počkat 2 měsíce, dokud se neustálí hormony)
 • keloidní jizvy
 • epilepsie
 • imunodeficience a onkologičtí pacienti v léčbě (aplikace je možná nejdříve 6 měsíců po léčbě)
 • jakékoliv infekční onemocnění
 • virová hepatitida, AIDS, zánět spojivek, onemocněním dýchacího traktu, různými virózami, ale i například rýmou (aplikace je možná po 10 dnech dobrání antibiotik)
 • nemoci krve
 • klienti s poruchami srážlivosti krve, či jinými nemocemi krve nemohou PMU podstoupit
 • užívání antibiotik
 • lymfedém

Přijímám po konzultaci s doktorem:

 • alergie, diabetes, velmi vysoký krevní tlak, atopický ekzém, kožní onemocnění, léky proti depresím atd.
 • srdečně cévní problémy (příjímám pouze s potvrzením od doktora)

Upozornění:

 • 24 hodin před zákrokem – Nekonzumujte žádný alkohol, kávu nebo energetické nápoje.
 • 10 dní před zákrokem – Nenavštěvujte solárium a nebarvěte si obočí.
 • 4 týdny před zákrokem – Nepodstupujte chemický peeling, laserové ošetření, AHA peeling, aplikaci botoxu a plniv do čela a vystavení silnému slunečnímu světlu. Kůže nesmí být v zánětlivém procesu nebo v procesu hojení a regenerace. 

Během aplikace PMU je možný:

 • bolestivý pocit během aplikace PMU
 • komplikace po zákroku PMU, např. dočasný otok (1-2 dny), stroupky (3-7 dní), velmi vzácně hematom a alergické reakce

Storno podmínky

Zrušení termínu 72 hodin předem a méně
Zrušení termínu nové aplikace – záloha je nevratná, lze domluvit jiný termín.
Zrušení termínu korekce – bude Vám přičteno 50% z původní ceny korekce na další domluvené schůzce korekce.

Zrušení nebo neodhlášení termínu 24 hodin předem a méně
Zrušení termínu nové aplikace nebo korekce – záloha je nevratná a klientce nebude nabídnut nový termín nové aplikace ani korekce.

Upozornění o zrušení nebo přesunutí termínu je možné pouze přes email:
[email protected]

Důležité upozornění pro všechny klienty:
Jste povinni uvést pravdivé informace o jizvách, všech předchozích aplikací microbladingu nebo permanentním makeupu na obočí a také o jakékoliv kontraindikaci (například i nachlazení), která by mohla mít za následek neschopnost provést zákrok, díky kterému bude následovat zrušení vašeho termínu a propadnutí zálohy nebo účtování plné výše částky korekce.

Záloha odpovídá cca 20% z částky nové aplikace. Podrobné informace ohledně zálohy pro závaznou rezervaci termínu obdržíte emailem na základě objednané služby během několika dnů po odeslání formuláře.