/
/
/
DIADEM – Strojek na PMU

DIADEM – Strojek na PMU

DIADEM je první velmi lehký a malý stroj s výkonným lineárním motorem, který má perfektní ergonomické vlastnosti. Vytvořen speciálně pro umělce, kteří očekávají od stroje lehkost, aby se neunavila ruka, avšak zároveň výkonnost a přesnost.

15 900  včetně DPH

Prodáno: 10 v posledních hodinách

Popis

DIADEM je první velmi lehký a malý stroj s výkonným lineárním motorem, který má perfektní ergonomické vlastnosti. Vytvořen speciálně pro umělce, kteří očekávají od stroje lehkost, aby se neunavila ruka, avšak zároveň výkonnost a přesnost. Stroj váží pouhých 85 g a má průměr 22 mm s délkou 106 mm.

Díky silnému lineárnímu motoru je DIADEM schopen implantovat pigment do kůže velmi rychle, avšak díky vysoké kvalitě švýcarského motoru zajišťuje hladký a konzistentně pracující pohyb díky kterému je procedura bez traumat, otoků a s dokonalou přesností.

Tuto vlastnost oceníte speciálně u vytváření hairstrokes techniky a dalších procedur u kterých potřebujete maximální přesnost jako jsou oční linky nebo kontura rtů.

Pokud jste milovníci dokonale probarveného efektu u stínovacích procedur, pak i v tomhle případě je DIADEM dokonalou volbou.

Díky DIADEM stroji nebudete muset mít ve svém portfoliu několik druhů strojů, abyste byli schopni dokonale vytvořit všechny techniky PMU, ale bude Vám stačit pouze jeden.

DIADEM bude sestaven přesně podle vašich potřeb, a to díky možnosti výběru zdvihu, jaký vašim rukou vyhovuje.

Na výběr jsou 3 typy zdvihu:

 • 1,8 mm – pro velmi přesné linie a saténový probarvený stínovací efekt bez výrazných pixelů
 • 2,5 mm – NEJOBLÍBENĚJŠÍ – nejvíce používaný a nejuniverzálnější zdvih, zlatá střední cesta
 • 3,0 mm – pro více pixelový efekt během práce, ideální pro artisty s velmi lehkou rukou

DIADEM je kompatibilní se všemi univerzálními tetovacími cartridgemi jako jsou například značky Kwadron, Vertix, Mast, EZ Cartridges, Thunderlord atd.

Součást balení:

 • DIADEM stroj
 • RCA kabel
 • Bezdrátová baterie
 • Roční záruka

 

Balení neobsahuje:

 • napájecí zdroj
 • pedál

 

Technické parametry:

 • Připojení: RCA kabel nebo baterie (je součástí balení)
 • Délka zdvihu: 1,8 | 2,5 | 3,0 mm
 • Jmenovité napětí:
 • Doporučené napětí: (v závislosti na vašem napájecím zdroji)
 • Rpm 9000
 • Lineární švýcarský motor
 • Nastavení výstupu jehly:
 • Hmotnost: 3 oz (85 g)
 • Velikost: 22 mm průměr rukojeti, 106 mm délka stroje
 • Barva: černá a růžové zlato
 • Kompatibilita s jehlou: DIADEM je navržen s univerzálním systémem pro tetovací kazety, takže je kompatibilní s většinou jehel na trhu. Výhodou tedy je flexibilita ve výběru značky jehel a díky tomu i menší náklady.

 

Na co si dát POZOR a jak zajistit správné a kvalitní fungování stroje:

 • Nezasouvat a nevysouvat cartridge, když je stroj zapnutý.
 • Stroj soukromě nerozebírat.
 • Používat kvalitní zdroje a kabely, které splňují technické potřeby (nedostatečně výkonný napájecí zdroj nebo kabel nemusí mít dostatečný výkon pro provoz a naopak příliš výkonný zdroj by mohl trvale poškodit motor).
 • Pokládejte svůj stroj do bezpečné pozice (pád stroje může způsobit poškození stroje).

 


 

ZÁRUKA:

Na strojky DIADEM, baterie a kabely poskytujeme 365 denní záruční servis.

V případě problému s obdrženým strojem se obraťte přímo na náš zákaznický servis info@lamajja.com
Zákaznický tým ověří vaši situaci e-mailem. Při odesílání e-mailu o ověření záruky uveďte číslo objednávky, fotografie výrobku, video. Tyto informace mohou urychlit ověření stavu výrobku. Výsledek ověření vám bude zaslán e-mailem.

Záruční servis neposkytujeme v následujících případech:

 1. Výrobek byl vážně poškozen v důsledku pádu na zem
 2. Výrobek byl nasáklý tekutinou
 3. Výrobek byl rozebrán a soukromě upraven

 

Náklady za dopravu spojené se servisní opravou nejsou v záruce zahrnuty.

Další informace

Hmotnost 0,1 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Další produkty a kurzy

Všeobecné smluvní podmínky

1. Pořadatel účastníkovi poskytne veškeré vybavení potřebné pro absolvování teoretické i praktické části kurzu.

2. Za závazné přihlášení na kurz se považuje odeslání Závazné přihlášky na kurz (dále jen „Přihláška“) pořadateli kurzu přes webový formulář umístěný v sekci detailu kurzu na stránkách www.lamajja.com  a včasné a řádné zaplacení rezervačního poplatku na účet pořadatele uvedený v platebních pokynech nebo odesláním platby přes platební portál. Splněním těchto podmínek vzniká mezi oběma účastníky smlouva o poskytnutí služby (kurzu) ve smyslu ust. § 1746 odst. 2 zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník.

3. Pořadatel účastníkovi potvrdí přijetí přihlášky a v případě výběru „platba na fakturu“ zašle platební pokyny pro úhradu rezervačního poplatku. Účastník se zavazuje zaplatit rezervační poplatek do 5 dnů od data přijetí platebních pokynů. Za úhradu rezervačního poplatku je považován okamžik připsání příslušné částky na sjednaný účet pořadatele. Pokud bude rezervační poplatek připsán na účet pořadatele později než do sjednané lhůty 5 dnů, je považována přihláška za závaznou jen tehdy, pokud to výslovně pořadatel účastníkovi písemně potvrdí (např. e-mailovou zprávou).

4. Pořadatel garantuje účastníkovi místo na kurzu po obdržení přihlášky a připsání platby ve výši rezervačního poplatku na jeho bankovní účet.

5. Rezervační poplatek lze zaplatit buď českých korunách nebo v eurech.

6. V případě, že dojde ke zrušení účasti na kurzu v daném termínu ze strany účastníka, nevzniká účastníkovi nárok na vrácení rezervačního poplatku. 

7. V případě, že dojde ke zrušení kurzu ze strany pořadatele, zašle pořadatel rezervační poplatek v celé výši zpět účastníkovi na účet, ze kterého byla platba odeslána.

8. Rozdílovou částku mezi cenou kurzu a rezervačním poplatkem se účastník zavazuje zaplatit hotově v den a na místě konání kurzu před zahájením. Doplatek bude uhrazen ve stejné měně, jako byl zaplacen rezervační poplatek. Pokud nebude doplatek před zahájením kurzu uhrazen v souladu s tímto bodem, je pořadatel oprávněn neumožnit účastníkovi účast na kurzu a vzniká mu nárok na stornopoplatek ve výši 100 % z rezervačního poplatku.

9. V případě, že dojde k ukončení účasti na kurzu ze strany účastníka v době, kdy kurz již probíhá, nevzniká účastníkovi nárok na kompenzaci finanční částky.

10. Účastník akceptuje nabídku pořadatele v plném rozsahu.

 

POUČENÍ O PRÁVU SPOTŘEBITELE NA ODSTOUPENÍ OD SMLUV UZAVŘENÝCH DISTANČNÍM ZPŮSOBEM
(PODLE NAŘÍZENÍ VLÁDY Č. 363/2013 SB.)

 1. Právo odstoupit od Smlouvy o poskytování služeb (kurzu) uzavřené se společností LaMajja PRO s.r.o., U Mlýna 165, Libochovice – Poplze IČO: 10960937 (dále jen „SMLOUVA“)
  • Máte právo odstoupit od SMLOUVY bez udání důvodu do 14 dnů od jejího uzavření.
  • Pro účely uplatnění práva na odstoupení od SMLOUVY musíte o svém odstoupení od SMLOUVY informovat LaMajja PRO s.r.o., U Mlýna 165, Libochovice – Poplze IČO: 10960937 na e-mail: info@lamajja.com, formou jednostranného právního jednání (například dopisem zaslaným prostřednictvím provozovatele poštovních služeb nebo e-mailem).
  • Aby byla dodržena lhůta pro odstoupení od SMLOUVY, postačuje odeslat odstoupení od SMLOUVY před uplynutím příslušné lhůty.
 2. Důsledky odstoupení od smlouvy
  • Pokud odstoupíte od SMLOUVY, vrátíme Vám bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy nám došlo Vaše oznámení o odstoupení od SMLOUVY, všechny platby, které jsme od Vás obdrželi. Pokud jste nám udělili souhlas s tím, že služba může být poskytnuta již během 14-denní lhůty stanovené pro odstoupení od SMLOUVY, zaniká vaše právo na odstoupení od SMLOUVY.
  • Pro vrácení plateb použijeme stejný platební prostředek, který jste použil/-a.
 •  

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailu: info@lamajja.com

Děkujeme za Váš zájem o naše služby

S odpovědí prosím buďte trpěliví, může trvat i několik dní než Vám odepíšeme.

Pokud odpověď trvá déle jak týden, zkontrolujte prosím složku SPAM ve vaší e-mailové schránce.

Tým LaMajja

Úvod
Zpět na hlavní stránku
Kurzy
Chci se stát profesionálem
Služby
Chci permanentní make-up

Sleva 20%

Při zakoupení obou dvou kurzů dohromady je sleva 20% na oba dva kurzy. 

LIVE KURZ – 90 000,- (3500 EUR) zaplatíte pouze 75 000,-  (2900 EUR)

ONLINE KURZ 51 000,- zaplatíte pouze 42 500,- 

Dotace až 85%

Při absolvování živých obou dvou kurzů, kurz splňuje podmínky dotace POVEZ 2. Pokud jste OSVČ nebo zaměstnancem, lze získat dotaci až ve výši 85% z ceny kurzu.

V takovém případě Vás kurz vyjde pouze na 11 250,- Kč

Rádi Vám s dotazy ohledně POVEZ poradíme na čísle +420 792 772 950